Kraków, Nowa Huta

Investement

Opis Nieruchomości

OSIEDLE DOMÓW W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W NOWEJ HUCIE. 

Mamy przyjemność ofertować do zakupu osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta. Domy o powierzchni użytkowej 121 m2 z garażami w bryle budynku. 

Rozkład pomieszczeń:
PARTER: salon połączony z jadalnią oraz kuchnią, wiatrołap, pralnia/pom. techniczne, (garaż o pow. 18.37 m2), komunikacja, łazienka, spiżarnia.
PODDASZE: dwie sypialnie, gabinet, łazienka.

Standard wybudowania: ławy fundamentowe i stropy żelbetowe monolityczne, ściany ceramiczne, elewacja lekka mokra, dach o konstrukcji drewnianej wykończony blachą na rąbek. 

Standard wykończenia: stan deweloperski, stolarka okienna PCV, drzwi zewnętrze PCV lub stalowa, instalacje ( elektryczna, teletechniczna, odgromowa, kanalizacyjna, wodna). 
Ogrzewanie: instalacja co: ogrzewanie podłogowe w części mieszkalnej parteru i w łazience poddasza, w pozostałej części grzejniki.

Lokalizacja: w okolicy sklep spożywczy (100 m), przystanek MPK (200 m), szkoła podstawowa  z oddziałami przedszkolnymi (300 m), plac zabaw. Sąsiedztwo zbiorników wodnych i terenów rekreacyjnych Przylasku Rusieckiego.

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept