Michałowice (gw), Michałowice

Investement

Opis Nieruchomości

OFERTUJEMY DO SPRZEDAŻY NOWE OSIEDLE DOMÓW WOLNOSTOJĄCYCH.

Inwestycja składa się z pięciu wolnostojących domów, położonych tuż pod Krakowem w Michałowicach. Osiedle zamknięte z wydzielonym placem zbaw dla najmłodszych. 

Nowoczesne budynki z garażami w bryle o powierzchni ok. 150 m2. Położone są na działkach od 457-614 m2. 

Strefa dzienna składa się z salonu z wyjściem na obszerny częściowo osłonięty pergolą taras ogrodowy, otwartej kuchni, gabinetu z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz łazienki.  Na parterze znajdują się również spiżarnia, kotłownia i garaż. Przed domem dodatkowo 2 miejsca postojowe.

Strefa nocna znajdująca się na piętrze domu składa się z czterech dużych pokojów, w tym jeden z garderobą, łazienki oraz pralni.

Domy oddawane w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Solidnej jakości materiały budowlane (ściany nośne wykonane z bezspoinowych bloczków z betonu komórkowego, dach kryty dachówką ceramiczną, trójwarstwowa stolarka okienna). Instalacja ogrzewania podłogowego w całości budynku, drzwi antywłamaniowe, brama garażowa z napędem.

Osiedle ogrodzone (ogrodzenie typu panelowego) wjazd na osiedle przez przesuwną bramę z napędem i furtką z profili stalowych, wybrukowany podjazd do garażu.

Inwestycja położona w pobliżu centrum Michałowic, w zacisznym miejscu, niedaleko głównej drogi. W okolicy: Przystanek autobusowy (450m2), restauracja (800m), szkoła (3 minuty samochodem), sklep spożywczy (3 minuty samochodem).

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept