Zielonki

Investement

Property description

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO

ZIELONKI - NOWOCZESNE 4-POKOJOWE APARTAMENTY W KAMERALNEJ INWESTYCJI Prezentowana oferta to kameralna inwestycja 12 komfortowych apartamentów.

Mieszkania na parterze (powierzchnia ok. 99 m2) składają się z przestronnego salonu z jadalnią i wyjściem na taras, otwartej kuchni, trzech sypialni i dwóch łazienek. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o powierzchni ok 120-130 m2.

Apartamenty na piętrze (pow. całkowita ok. 146 m2, pow. użytkowa ok. 111 m2) posiadają duży taras (ok. 9 m2) i użytkowe poddasze. Składają się z salonu z otwartą kuchnią, 3 sypialni, wc i łazienki.

Inwestycja wykonana z wysokiej jakości materiałów budowlanych z dbałością o każdy szczegół. Jakość i estetyka wykonania, nowoczesna architektura oraz naturalne materiały użyte do budowy to tylko kilka z licznych atutów tej inwestycji. Ze względu na metraż apartamenty są doskonałą propozycją dla rodzin. Apartamenty oddawane w stanie deweloperskim. Ogrzewanie kotłem kondensacyjnym Vitodens 100-W - idealnie nadaje się do zainstalowania w pomieszczeniach mieszkalnych i zajmuje bardzo mało miejsca. Teren ogrodzony i zagospodarowany.

Atrakcyjna lokalizacja - zaledwie 100 od granicy Krakowa. Doskonała komunikacja ułatwi sprawne dostanie się do centrum miasta.

 
Mieszkania gotowe do odbioru 

POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-MS-204720 146.20 4 1floor 480 000 zł see more Aktualna
BS2-MS-210020 146.20 4 1floor 480 000 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept