Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska

Investement

Property description

NA SPRZEDAŻ LUKSUSOWE APARTAMENTY W NAJBARDZIEJ
PRESTIŻOWEJ DZIELNICY KRAKOWA - WOLI JUSTOWSKIEJ

 
Prezentowana Państwu inwestycja to spełnienie Państwa marzeń o luksusie. Osiedle znajduje się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. Jak przystało na inwestycję na Woli Justowskiej prezentowane osiedle będzie składało się wyłącznie z domów jednorodzinnych o bliźniaczym systemie zabudowy. Każdy budynek będzie mieści dwa niezależne apartamenty, a ich rozkład z pewnością pozwoli na funkcjonalne wyodrębnienie sfery dziennej i nocnej.

Duże metraże prezentowanych apartamentów umożliwią swobodną aranżację przestrzeni i dostosowanie swojego wymarzonego lokum do własnych potrzeb. Niekonwencjonalna klatka schodowa prowadząca do każdego z apartamentów zapewni komfort i wysoką jakość życia mieszkańców. Garaże również zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort.

Ta prestiżowa inwestycja łączy w sobie unikalne położenie obiektów, wysoką jakość architektury i harmonijne wkomponowanie budynków w otoczenie pozwala połączyć komfort prywatności z jednoczesnym łatwym dostępem do infrastruktury komunikacyjnej i usługowej. Bliskość terenów rekreacyjnych (Las Wolski, Park Decjusza, Kopiec Kościuszki, Błonia Krakowskie) będą rajem dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku.

Mieszkania gotowe do odbioru.

POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-MS-204403 114.38 4 1floor 731 917 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept