Kraków, Dębniki, Sidzina

Investement

Property description

NOWE DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POŁOŻONE NA POŁUDNIKU KRAKOWA - DĘBNIKI, SIDZINA.

Prezentowana inwestycja to 3 segmenty położone na działkach od ok. 220 do 420 m2. Domy o powierzchni użytkowej 128 m2. Budynki trzykondygnacyjne. Parter składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras, otwartej kuchni, garderoby, wiatrołapu, WC/kotłowni. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie i łazienka. Ostatnia kondygnacja składa się z łazienki, sypialni oraz gabinetu. Każdy z domów będzie miał wyznaczone miejsce postojowe zewnętrzne. 

Budynki wykonane w technologii tradycyjnej. Do budowy wykorzystano: ściany zewnętrzne i wewnętrzne z pustaka ceramicznego, dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną. Ocieplenie styropianem gr. 15 cm. Stolarka okienna PCV, kolor grafitowy. Budynki oddawane w stanie deweloperskim - tynki wewnętrzne gipsowe, wylewki instalacje: wodna, elektryczna, gazowa, kanalizacyjna, rekuperacja. Ogrzewanie piecem gazowym oraz częściowe ogrzewanie podłogowe. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią (trawa, krzewy), wybrukowane miejsca postojowe, dojście do budynków. Wjazd przez bramę na pilota. 

Cicha, spokojna okolica, dużo zieleni, wygodny dojazd do centrum. W pobliżu szkoły, przedszkola, sklep, punkty usługowe, przystanek, stacja PKP. W sąsiedztwie głównie niska zabudowa. 

Planowany termin zakończenia budowy przewidziany jest na koniec 2019 r. 

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-DS-237170 128.00 5 620 000 zł see more Aktualna
BS2-DS-236540 128.00 5 650 000 zł see more Aktualna
BS2-DS-237171 128.00 5 650 000 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept