Czernichów, Rybna

Investement

Property description

GOTOWY DOM WOLNOSTOJĄCY W PODKRAKOWSKIEJ MIEJSCOWOŚCI - RYBNA

Prezentowana oferta to parterowy dom z użytkowym poddaszem położony na działce  około 485 m2. Zlokalizowany jest w spokojne miejscowości Rybna. Dom o powierzchni użytkowej 93,18 m2. 

Parter składa się z wiatrołapu, pokoju dziennego z jadalnią, kuchni, pomieszczenia gospodarczego i łazienki. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie oraz łazienkę. 

Budynek wybudowany w tradycyjnej technologii: ściany z pustaka ceramicznego, ocieplone styropianem 15 cm, dach pokryty dachówką ceramiczną. 

Dom sprzedawany w pełnym stanie deweloperskim (tynki, wylewki, instalacje, kaloryfery). Okna PCV trzyszybowe kolorze antracyt. Rozprowadzone instalacje: wodna, elektryczna, gazowa, kanalizacyjna. Zamontowana instalacja elektryczna wraz z okablowaniem pod alarm. Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny oraz ogrzewanie  podłogowe w kuchni, łazience oraz w holu. Teren inwestycji ogrodzony. Podjazdy z kostki ażurowej, wykonana opaska wokół budynku. Taras z kostki brukowej. 

Okolica z przewagą zielonych terenów. Dojazd do Krakowa zajmuje ok. 20 minut. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła, sklepy, przystanek (autobus, bus), apteka, ośrodek zdrowia. 

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-DS-265330 73.18 4 464 000 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept