Kraków, Bronowice

Investement

Property description

NOWOCZESNE MIESZKANIA W KAMERALNEJ INWESTYCJI - BRONOWICE

Prezentowana oferta to trzypiętrowy budynek wielorodzinny zlokalizowany w dzielnicy Bronowice w okolicach Galerii Bronowice. Cała inwestycja składa się z 34 mieszkań o zróżnicowanych układach dających wiele możliwości aranżacji. W ofercie mieszkania 2,3-pokojowe w metrażach od 32 do 63 m2. Mieszkania na parterach posiadają ogródki, a na piętrach przestronne balkony. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców przewidziano miejsca postojowe w garażu podziemnym, miejsca postojowe zewnętrze, komórki lokatorskie i  18 stanowisk rowerowych. 

Budynki wykonane w technologii tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów budowlanych z dbałością o każdy szczegół. Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim (tynki, wylewki, instalacje). Teren osiedla będzie ogrodzony, monitorowany oraz zagospodarowany.

Spokojna okolica z dostępem do punktów handlowo-usługowych. W pobliżu przedszkola oraz placówki edukacyjne, apteka, przystanek autobusowy, Galeria Bronowice, Ikea, Castorama. Odległość 7 km od Rynku Głównego, bardzo dobry wyjazd na obwodnicę, autostradę A4 oraz lotnisko. W okolicy przeważa niska zabudowa. 
 

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-MS-252652 63.61 3 2floor 540 685 zł see more Aktualna
BS2-MS-252656 63.61 3 2floor 540 685 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept