Wieliczka (gw)

Investement

Property description

WIELICZKA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI

Prezentowana inwestycja to nowoczesne osiedle apartamentów w domach dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Apartamenty posiadają indywidualne ogródki, miejsca postojowe, jak również garaże. Nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, niskie koszty utrzymania budynku poprzez technologicznie zaawansowane układy grzewczo-wentylacyjne, spokojna okolica, a także dogodna komunikacja czynią to miejsce wyjątkowym.

I etap inwestycji zakłada budowę 24 apartamentów 3-pokojowych. Do wyboru mieszkania na parterze o powierzchni ok. 55 m2 wraz z przynależnymi ogródkami lub mieszkania na piętrze o pow. ok. 64 m2 z przynależnymi pomieszczeniami gospodarczymi na poddaszu o pow. ok. 25 m2.

Inwestycja wykonana z wysokiej jakości materiałów budowlanych z dbałością o najmniejsze detale. Całe osiedle ogrodzone, monitorowane i zagospodarowane (wybrukowane drogi i parkingi, brama zewnętrzna na pilota, plac zabaw). Apartamenty oddawane w stanie deweloperskim. Ogrzewanie własne gazowe (kocioł gazowy firmy Junkers).

Inwestycja znajduje się wśród malowniczych terenów idealnych do spacerów i wycieczek rowerowych (w sąsiedztwie las). W odległości 300 m zlokalizowana jest stacja kolejki miejskiej do Krakowa z możliwością bezpłatnego parkowania - dojazd do dworca głównego w 17 minut.

Termin realizacji to początek września 2018 roku.

POLECAM SERDECZNIE!

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-MS-225611 80.45 3 1floor 399 000 zł see more Aktualna
BS2-MS-224056 80.45 3 2floor 399 000 zł see more Aktualna
BS2-MS-233816 80.45 3 1floor 399 000 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept