Zielonki

Investement

Property description

NOWE OSIEDLE POŁOŻONE NA PÓŁNOCY KRAKOWA W GMINIE ZIELONKI.

Prezentowana oferta to kameralne osiedle ośmiu budynków w zabudowie bliźniaczej, w których znajduje się łącznie 16 mieszkań o wysokości do 2,80 m. Jednopoziomowe apartamenty o metrażu od 50 do 80 m2 z osobnymi wejściami. Każde mieszkanie ma jedno miejsce postojowe. 

Mieszkania na parterach składają się z: przedpokoju, salonu połączonego z aneksem kuchennym, pokoju, sypialni i łazienki. Mieszkania posiadają ogrody. 

Na piętrze znajdują się mieszkania z tarasami, składają się z: przedpokoju, trzech sypialni, łazienki oraz salonu z aneksem. 


Inwestycja cechuje się nowoczesną, minimalistyczną architekturą, elegancją oraz wysokim standardem wykończenia. Domy budowane z pustaka ceramicznego, dach płaski - żelbetowy z termo i hydroizolacją. Okna PCV trzyszybowe, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim - tynki, wylewki, instalacje. Możliwość zamontowania dodatkowych instalacji; w mieszkaniach, jak i na zewnątrz. Zamontowana instalacja wentylacji mechanicznej (rekuperator dodatkowo płatny). Ogrzewanie: piec dwufunkcyjny kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania. Teren osiedla ogrodzony. 

Atrakcyjna lokalizacja! Bliskość centrum miasta, spokojna okolica, dobra komunikacja MPK, rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-MS-256943 76.01 4 1floor 524 000 zł see more Aktualna
BS2-MS-262081 80.14 3 1floor 529 000 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept