Kraków, Dębniki, Tyniec

Investement

Property description

NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W SĄSIEDZTWIE LASÓW TYNIECKICH

Prezentowana inwestycja to nowoczesne osiedle funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej, położone w bliskim sąsiedztwie Lasów Tynieckich. W I etapie inwestycji powstanie 5 budynków (łącznie 10 domów). Domy różnią się powierzchnią i układem pomieszczeń.

Domy składają się z dwóch kondygnacji: parter z wbudowanym garażem oraz poddasze użytkowe. Przed budynkiem zaprojektowano dodatkowe miejsca postojowe. Domy budowane w technologii tradycyjnej, bez podpiwniczenia. Powierzchnia wynosi od 143 do 157 m2.

Nowoczesna architektura, wysoki standard deweloperski oraz atrakcyjna lokalizacja to jedne z najważniejszych atutów prezentowanej inwestycji. Cały kompleks wyposażony zostanie w nowoczesne elementy zwiększające bezpieczeństwo, standard i komfort przyszłych mieszkańców, m.in. monitoring, wideodomofon, automatyczna brama wjazdowa, automatyczna ocieplana brama garażowa, drzwi wejściowe antywłamaniowe, stolarka okienna trzyszybowa. Budynki powstają z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem 15 cm. Ogrzewanie - kocioł gazowy, 1-funkcyjny, kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania, zbiornikiem oraz sterowaniem zewnętrznym. Domy oddawane w stanie deweloperskim (tynki, wylewki, instalacje). Teren wokół inwestycji będzie ogrodzony i zagospodarowany.

Wybór tej lokalizacji to doskonały kompromis między mieszkaniem w mieście, a oazą cichy i spokoju. Bliskość natury przy jednoczesnym dostępnie do rozbudowanej infrastruktury handlowo - usługowej sprawiają, że będzie to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
 
 

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-DS-235482 143.08 5 643 860 zł see more Aktualna
BS2-DS-235483 143.08 5 643 860 zł see more Aktualna
BS2-DS-235484 156.57 5 695 170 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept