Wielka Wieś, Modlnica

Investement

Property description

NOWOCZESNE DOMY

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

MODLICA - gmina Wielka Wieś

Nowoczesne cztery domy w zabudowie bliźniaczej - idealne miejsce dla rodziny. Kameralna inwestycja o nowoczesnej architekturze. Domy usytuowane na działkach o powierzchni od 236 do 300 m2.

Powierzchnia całkowita wynosi 145 m2 (użytkowa 103 m2).

Parter składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (30 m2) oraz wyjściem na taras, wiatrołapu (3,54 m2), WC (1,8 m2) oraz garażu (brama panelowa wraz z automatyką na pilota) połączonego z kotłownią i schowkiem (16,5 m2).

Na piętrze zaprojektowano trzy komfortowe sypialnie (11 m2, 10,5 m2 oraz 9,5 m2), dużą łazienkę (9 m2 oraz hol (4,6 m2).

Dodatkowe 30 m2 na poddaszu może posłużyć jako schowek.

Nowoczesna technologia budowania: pustak ceramiczny, dach pokryty blacha na rąbek, ocieplenie styropianem, energooszczędne okna, elewacja - tynk szlachetny. Budynki wyposażone w instalacje, osprzęt elektryczny, piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania. W całym domu rozłożone ogrzewanie podłogowe.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja. Bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury (galeria, urząd gminy, sklep, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, kościół). Dojazd do obwodnicy w 2 minuty.

Planowany termin realizacji to październik 2019 roku.

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept