Michałowice, Michałowice

Investement

Property description

NOWE DOMY WOLNOSTOJĄCE POŁOŻONE W MIEJSCOWOŚCI MICHAŁOWICE. 

Prezentowana oferta to nowe domy wolnostojące. Położone na dzikach od 400 do 1000 m2. 
Domy parterowe z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita wynosi 158,30 m2. Na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią oraz jadalnią, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż (30,7 m2). Na piętrze zaprojektowano 4 sypialnie, dwie garderoby oraz łazienkę. 

Wybudowane według indywidualnego projektu, w tradycyjnej technologii - ściany z pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem o grubości 15 cm, dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna PCV, trójszybowe, profil sześciokomorowy, parapety zewnętrzne z blachy, a wewnętrzne z aglomarmuru. Budynki oddawane w stanie deweloperskim (tynki, wylewki, instalacje: elektryczna, alarmowa, domofonowa, gazowa, wodno-kanalizacyjna). Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym oraz ogrzewanie podłogowe w: przedsionku, kuchni i łazienkach. 

Z zewnątrz wybrukowany podjazd do garażu, taras oraz dojście do domu. Działka ogrodzona -  ogrodzenie drewniane wraz z furtką i bramą wyjazdowa. Teren zagospodarowany zielenią. Domy znajdują się na małym osiedlu domów jednorodzonych, w sąsiedztwie lasu. 

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-DS-237846 158.30 5 620 000 zł see more Aktualna
BS2-DS-237847 158.30 5 620 000 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept