Opis nieruchomości
Reprezentacyjny lokal - Karmelicka - 109,5m2
Do sprzedania lokal - idealny na kancelarię, gabinet, biuro, podnajem lub inną działalność gospodarczą przy ulicy Karmelickiej. Położony na wysokim parterze w kamienicy.
Składa się z 3-4 pokoi (w zależności od potrzeb), kuchni, 3 łazienek, przedpokoju. W jednym z pokoi znajduje się piękny zabytkowy piec.
Pomieszczenia znajdują się zarówno od ulicy, jak i od strony podwórza, są więc, w zależności od potrzeb i ciche i dobrze eksponowane. Dwa niezależne wejścia.
W oknach kraty zabezpieczające, dodatkowo monitoring. Pomieszczenia są duże i reprezentacyjne. Parkiet po cyklinowaniu, wymienione instalacje.
Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, blisko Rynku i ciągów komunikacyjnych.
Cena nieruchomości wynosi 1.130.000 zł.
Agent do kontaktu - Sebastian
tel: +48 501 227 010
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji.