Liszki, Rączna

Investement

Property description

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym.

Pomieszczenia:
5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, garderoby, kominek.

Nowa, kameralna inwestycja trzech budynków wolnostojących w miejscowości RĄCZNA, wg projektu architektonicznego firmy Archon "dom w Strelicjach".

Inwestycja przyciąga nowoczesnym i wyróżniającym się stylem wykonania. Elementy z drewna oraz duże przeszklenia sprawiają, iż domy prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i oryginalnie, odznaczając się tym samym na tle innych nieruchomości. Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej, podkrakowskiej miejscowości Rączna. 

Każdy z domków będzie miał działkę o powierzchni ok. 4 a. Powierzchnia użytkowa  domu 127 m2. Osiedle będzie ogrodzone.

Piękna, spokojna okolica jest doskonałą alternatywą dla osób, które cenią bliskość miasta  i pragną mieć do niego szybki dostęp a jednocześnie chcą żyć z dala od miejskiego zgiełku.

Sprawny dojazd do Krakowa zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.  Dogodny dojazd do portu lotniczego w Balicach, możliwość szybkiego włączenia się do węzła autostradowego A4 sprawia, że miejscowość ta w ostatnich czasach stała się bardzo atrakcyjna. Swoją popularność zawdzięcza również renomowanemu Liceum Ogólnokształcącemu „Radosna Nowina 2000” ze świetnym zapleczem sportowym, basenem, siłownią i halą sportową. Skałki Piekarskie, bliskość Tyńca, Lasku Wolskiego i zalewu w Kryspinowie, jak również duży ośrodek treningowy jednego z krakowskich klubów sportowych,  wpływa na nieustanie rosnące zainteresowanie tą miejscowością.

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-DS-279415 127.00 5 750 000 zł see more Aktualna
BS2-DS-279416 127.00 5 750 000 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept