Kraków, Dębniki, Pychowice

Investement

Property description

KAMERALNY BUDYNEK POŁOŻONY W ZACISZNEJ OKOLICY -
DĘBNIKI, PYCHOWICE. 


Prezentowana inwestycja to kameralny 3 kondygnacyjny budynek, w którym mieszczą się tylko cztery lokale mieszkalne. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcących zamieszkać w pobliżu centrum. Budynek położony w zacisznej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie głównie zabudowa domów jednorodzinnych. 

Na parterach znajdują się dwa mieszkania o powierzchni ok. 37 m2 z przynależnymi ogródkami o pow. 80 m2 i 62 m2. Mieszkania składają się z: sypialni, łazienki, komunikacji oraz kuchni otwartej na salon. Na pierwszym piętrze zaprojektowano dwupoziomowe mieszkanie z możliwością podzielenia na dwa osobne lokale. Mieszkania o powierzchni 76,28 m2, posiadające dwa taras po 10,5 m. Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe przed budynkiem, w cenie mieszkania. Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim: tynki, wylewki, instalacje. Ogrzewanie własne gazowe. 

W bliskim sąsiedztwie znajduje się Kaufland, Kampus UJ, place zabawa, Zakrzówek, ścieżki rowerowe, tereny rekreacyjne. W odległości około 430 m przystanek autobusowy. 
 
 

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-MS-223856 76.28 4 1floor 572 100 zł see more Aktualna
BS2-MS-223859 76.28 4 1floor 572 100 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept