Zielonki, Węgrzce

Investement

Property description

WĘGRZCE GM. ZIELONKI - DOM WOLNOSTOJĄCY 

Prezentowana oferta to wolnostojący dom w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Powierzchnia całkowita wynosi 206,11 m2, położony na działce 500 m2. Parter składa się z jednostanowiskowego garażu, kotłowni, łazienki, wiatrołapu, schowka, jasnej kuchni oraz salonu z jadalnią. Na poddaszu zaprojektowano cztery sypialnie, łazienkę.

Dom wybudowany z pustaka ceramicznego, ocieplone styropianem 20 cm. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Stolarka okienna PCV, trójszybowa, drzwi zewnętrzne stalowe. Stan deweloperski - tynki wewnętrzne gipsowe, w łazienkach cementowe, tynki. Parapety wewnętrzne drewnopodobne, zewnętrzne stalowe . Ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazienkach. Instalacja alarmowa dwusekcyjna. Instalacje: elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, TV, internet. Instalacja do sterowania rolet zewnętrznych oraz oświetlenia zewnętrznego-sterowanie zmierzchowe. Instalacja klimatyzacji czteropunktowej (bez osprzętu). Ogrzewanie: piec kondensacyjny z zasobnikiem Vaillant. Teren inwestycji zagospodarowany i zniwelowany. Podjazdy do budynku, opaska z kostki brukowej. Brama garażowa z automatyką.

Lokalizacja cicha i spokojna z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, szkoły, przedszkola, sklepy.

Budowa zakończona.

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept