Kocmyrzów-Luborzyca, Krzysztoforzyce

Investement

Opis Nieruchomości

Domy 92,92 m2 - Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. 

Oferujemy do sprzedaży nową inwestycję w miejscowości Krzysztoforzyce w gminie Kocmyrzów-Luborzyca.  Budynku w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 100 m2. W każdym z nich wydzielone zostaną po dwa lokale mieszkalne (lokal nr 1 i 2) - o powierzchni użytkowej 92,92 m2.

Dwupoziomowe lokale składają się z: wiatrołapu, holu z klatką schodową, salonu, kuchni, wc oraz łazienki i trzech sypialni.

Każdy lokal posiada osobne wyjście na teren działki z wydzielonym ogródkiem oraz prawo do wyłącznego korzystania z dwóch miejsc postojowych (w cenie zakupu), zlokalizowanych przed lokalem

Dla mieszkania wewnętrznego (lokal typu 2) przynależała będzie część działki o powierzchni ok. 1,9 ara, dla lokalu zewnętrznego (lokal typu 1) - o pow. - 4,0 ara.

Budynki wyposażone będą w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną oraz c.o., zasilaną z dwufunkcyjnych kotłów gazowych indywidualnie dla każdego lokalu lub pompą ciepła - wg umowy i uzgodnienia z Nabywcą. Ścieki odprowadzane będą do gminnej sieci kanalizacji sanitarnej. 

Cena lokali wewnętrznych z działkami 200 m2  - 549.000 zł

Lokale zewnętrzne z większymi działkami 400 m2 - 579.000 zł
 

Available offers

Symbol Surface Rooms Floor Price Building No. Status
BS2-DS-285079 99.92 4 579 000 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept