Zabierzów, Bolechowice

Investement

Property description

NOWOCZESNY WOLNOSTOJĄCY DOM W BOLECHOWICACH

Idealna propozycja dla osób zainteresowanych domem pod Krakowem, jak również alternatywa dla osób szukających mieszkania w pobliskiej okolicy.

Prezentowana oferta to nowoczesny wolnostojący dom położony w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Bolechowice. Budynek ma powierzchnię 119 m2. Parter składa się z salonu, kuchni, jadalni i małej łazienki. Na poziomie parteru znajduje się jednostanowiskowy garaż. Na piętrze zaprojektowano trzy pokoje, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz garderobę.

Dom umiejscowiony na wzniesieniu - działka ok. 4,8 a. Wybudowany z pustaka ceramicznego, pokryty dachówką. Duże przeszklenie zarówno na parterze, jak i poddaszu (okna połaciowe połączone z oknami kolankowymi) zapewnią maksymalne doświetlenie pomieszczeń. Salon z ekspozycją południowo - zachodnią.

Dom oddawany w stanie deweloperskim (tynki, wylewki, ogrzewanie, instalacje). Ogrzewanie podłogowe, wentylacja mechaniczna - rekuperacja. Teren wokół budynku będzie ogrodzony, wyrównany i zagospodarowany (podjazd, taras, wejście do domu, oraz miejsce parkingowe przed domem wyłożone kostką brukową).

Termin realizacji to czerwiec 2019 roku.

Dojazd do Ikei zajmuje ok. 10 minut. Dostępny autobus (linia 248).

Istnieje możliwość zakupu całej działki 9,6 a, wtedy do ceny trzeba doliczyć dodatkowo 140.000 zł.

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept