Zabierzów, Balice

Investement

Property description

BALICE - NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

Prezentowana oferta to osiedle składające się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja znajduje się w urokliwej i bogatej w zielone tereny okolicy. Budynki położone są na wzniesieniu - wystawa południowa. 

Domy o powierzchni 140 m2, dwukondygnacyjne, bez podpiwniczenia.

Parter składa się z wiatrołapu, pomieszczenia gospodarczego, jasnej kuchni, salonu z jadalnią, komunikacji, toalety, pomieszczenia pomocniczego oraz jednostanowiskowego garażu. Na piętrze zaprojektowano trzy sypianie, gabinet, łazienkę oraz pralnię. Każdy dom posiada balkon, taras i miejsce postojowe. 

Budynki budowane z pustaka ceramicznego, ocieplone styropianem. Dach pokryty płaską dachówką ceramiczną. 

Stan deweloperski: wylewki betonowe, tynki, okna PCV (3 szybowe), drzwi zewnętrzne  antywłamaniowe, brama garażowa automatyczna. Rozprowadzone instalacje: eklektyczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa, TV, oraz przygotowana instalacja pod internet światłowodowy. Ogrzewanie piecem kondensacyjnym z zasobnikiem oraz ogrzewanie podłogowe na całym parterze i w łazience na piętrze.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią. Wybrukowane podjazdy, chodniki, drogi osiedlowe. Zamontowane zostanie zewnętrzne oświetlenie. Dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw. Wjazd przez bramę na pilota. 

Termin zakończenia budowy: II kwartał 2020 r. 

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-DS-243612 282.00 5 800 000 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept