Kraków, Podgórze, Stare Podgórze

Investement

Property description

NOWOCZESNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ! ATRAKCYJNA INWESTYCJA
NA STARYM PODGÓRZU


Prezentowana oferta to ekskluzywny budynek mieszkalny w prestiżowej lokalizacji. Zabudowa posiada cztery kondygnacje naziemne wraz z parterem. Kondygnacja podziemna przeznaczona jest na garaże, komórki lokatorskie oraz wózkownie. 

Aktualnie w inwestycji pozostało 14 apartamentów o podwyższonym standardzie. W ofercie mieszkania 1,-2,-3-pokojowe o powierzchni od 34 do 85 m2. Do niektórych mieszkań przynależą tarasy, loggie albo zielone ogródki.

 Lokale zbudowane zostały przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych.  Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim (tynki, wylewki, instalację). Obiekt wyposażony w dwie cichobieżne windy. Ogrzewanie z sieci MPEC. Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, stolarka okienna drewniana. Bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom zapewni monitoring.

Bliskości Bulwarów Wiślanych oraz Kazimierza czyni tą inwestycję atrakcyjniejszą. W niewielkiej odległości  znajduję się  również Park Bednarskiego. Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa oraz gimnazjum. W odległości ok. 300 m znajduję się punkt komunikacyjny. 

Miejsce idealne dla ludzi ceniących ciszę i spokój, a zarazem dobry dostęp do centrum miasta.

Inwestycja została ukończona z pozwoleniem na użytkowanie. 

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-MS-227260 52.49 1 2floor 414 671 zł see more Aktualna
BS2-MS-227261 53.97 1 1floor 426 363 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept