Myślenice (gw), Jawornik, Bugaj

Investement

Property description

JAWORNIK - NOWOCZESNE WOLNOSTOJĄCE DOMY Z GARAŻAMI

MALOWNICZA OKOLICA W POBLIŻU LASU


Prezentowana oferta to enklawa sześciu wolnostojących domów, położonych w malowniczej okolicy, w pobliżu lasu. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, ciszę i spokój przy dogodnym połączeniu z centrum Myślenic oraz Krakowa.

Domy parterowe z użytkowym poddaszem, z własnymi tarasami, ogrodami, tuż przy lesie. Domy budowane według indywidualnego projektu, w technologii tradycyjnej z dbałością o każdy szczegół. Solidne wykonanie oraz wysokiej klasy materiały budowlane to podstawa dobrej inwestycji. Domy posiadają duże przeszklenia przez co pomieszczenia są maksymalnie doświetlone. Ekspozycja południowa. Budynki wykonane z pustaków ceramicznych, dach pokryty dachówką ceramiczną BRAAS, okna trzyszybowe, ocieplenie. Budynki oddawane w stanie deweloperskim - tynki, wylewki, instalacje, kaloryfery. Teren wokół domów ogrodzony i zagospodarowany - podjazdy z kostki brukowej, teren wyrównany przygotowany pod posianie trawnika.

Piękna okolica, idealne położenie, czyste powietrze, sąsiedztwo lasu. Miejsce to z pewnością zadowoli wszystkich chcących odpocząć od zgiełku miasta wśród zieleni i przyrody.

I etap realizacji zakłada budowę dwóch domów z terminem realizacji IV kwartał 2017 roku. II etap realizacji - cztery kolejne domy - ma być gotowy na II kwartał 2018 roku.

Available offers

Symbol Area Rooms Floor Price Status
BS2-DS-215390 119.00 5 398 000 zł see more Aktualna
BS2-DS-207176 129.00 5 477 300 zł see more Aktualna
BS2-DS-205019 137.00 5 479 500 zł see more Aktualna

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept